התקנת גריל גז

צריכים התקנת גריל גז? חשוב שתדעו שלצורך התקנת גריל גז על פי דרישת החוק והתקן, רק טכנאי גז מוסמך רשאי להתקין גריל גז, ומהסיבה שאין באפשרותכם לבדוק את תקינות חיבורי הגז ובפרט בכדי לשלול אפשרוית של דליפות גז. לכן התקנת גריל גז חובה שתעשה רק ע"י טכנאי גז מוסמך.

התקנת גריל גז לא מקצועית גרמה בעבר לאסונות רבים ועשויה לסכן חיים, לכן למען ביטחונכם האישי והשקט הנפשי רצוי שתזמינו רק טכנאי גז מוסמך לביצוע התקנה ראשונית בטוחה של גריל הגז.

התקנת גריל גז לנקודת גז קיימת

אם דאגתם מראש לנקודת גז לגריל, טכנאי גז יחבר את גריל הגז לנקודת הגז הקיימת. אם לא, קיימת אפשרות להוסיף קו גז לגריל. התייעצו עם טכנאי גז על האפשרות והדרך הנכונה שבה ניתן להוסיף קו גז לגריל.

גריל הגז יחובר לנקודת גז קיימת באמצעות ברז גז מיוחד, ברז ניתוק מהיר. יחודו של ברז ניתוק מהיר הוא שבעת חוסר שימוש בגריל הגז, ניתן לנתק את צינור הגומי השחור בקלות וללא צורך להזמין טכנאי גז. טכנאי הגז יבצע בדיקה ויזואלית לשלמות הגריל ובדיקת לחץ ראשונית לפני הפעלה לשלילת דליפת גז לאחר מכן יחבר את גריל הגז באמצעות צינור הגומי הגמיש שאורכו לא יעלה על 3 מטר לפי דרישות התקן לברז גז ניתוק מהיר.

התקנת גריל גז עם בלון גז

אפשרות התקנת גריל גז זאת ניתנת כאשר לא קיימת תשתית במרפסת השמש או בחצר, וזאת  מהסיבה שטכנית לא ניתן להתקין תשתית גז כזאת. לצורך ההתקנה וליפני הזמנת טכנאי גז יש צורך לדאוג מראש לרכישת בלון גז 5 ק"ג כולל ווסת גז מתאים לבלון הגז. כאשר הכול מוכן הזמינו טכנאי גז  מוסמך שיבדוק את תקינות גריל הגז, יחבר את ווסת הגז לבלון, ויוסיף צינור גז שחור גמיש לאספקת גז לגריל הגז.

כללי בטיחות בשימוש גריל גז

לפני הזמנת טכנאי גז לצורך התקנת גריל גז, יש לדאוג להרכבה מושלמת של כול חלקי הגריל. 

ללא התקנת גריל גז ע"י טכנאי גז מוסמך לא תינתן אחריות ושרות על המוצר.

אזהרה! 

אילתור בגז זה משחק באש. חובה להזמין רק טכנאי גז מוסמך.

במקרה של דליפת גז, כל ניצוץ קטן עלול לגרום לפיצוץ ולסכן חיים. לפיכך כל פעולת פירוק, הרכבת כיריים או טיפול במערכות גז תתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך.

התקנת גריל גז - רישיון

טכנאי גז מוסמך באתר מידרג.

התקנת גריל גז - מידרג

טכנאי גז מוסמך באתר איזי.

התקנת גריל גז - easy