התקנת כיריים גז

התקנת כיריים גז ע"י טכנאי גז

התקנת כיריים על גבי השיש, התקנת כיריים משולבות תנור, כולל מתן יעוץ טכנאי גז מוסמך לצורך התקנת כל סוגי כיריים גז, שבי-גז מ.ר.504317 מוסמך משרד האנרגיה. לפני הגעת טכנאי גז לצורך התקנת הכיריים רצוי למדוד את מידות פתח השיש. המידות הנחוצות לצורך כך הם 49x56 ס"מ. התקנת כיריים גז והתאמתם למקומם, נחוצה להפעלתם בצורה תקינה ובטוחה, במקרה של חוסר התאמה, ניתן לחתוך את השיש למידות הרצויות באמצעות דיסק יהלום. כמו כן מדידת גובה פתח השיש חשוב לצורך התקנת הכיריים בצורה מדויקת ומושלמת למקומם. המידה הנחוצה צריכה להיות לפחות 5 ס"מ בפתח השיש. כדאי לברר מראש אם טכנאי גז מבצע חיתוך שיש ועץ לצורך התקנת כיריים גז והתאמתם בצורה מושלמת למקומם וזאת בכדי למנוע הזמנת בעל מקצוע נוסף ועלות כספית נוספת.

לידיעתכם, טכנאי הגז בחברות הגז המוכרות והידועות בישראל, כולל טכנאי הגז בחברות שרותי היבואן, אינם מבצעים חיתוך שיש ועץ. לכן כדאי לברר אם טכנאי הגז ערוך באמצעות כלי העבודה המתאימים לחיתוך השיש והעץ לצורך התאמת והרכבת כיריים גז למקומם.

בהמלצת טכנאי גז אל תתפתו לניסיון המוכר בחנות למכור לכם כיריים גז בטענה שהכיריים הם במידות סטנדרטיות. בדקו תמיד מידות לפני הגעה לחנות.

התקנת כיריים גז בדרך הבטוחה.

בהוראת משרד האנרגיה והתשתיות חל איסור מוחלט על התקנת כיריים גז או ניתוק צינור הגז הגמיש ע"י מי שלא הוסמך לכך. רק טכנאי גז מוסמך רשאי לעשות זאת. ניתוק וחיבור צינור הגז הגמיש ע"י אדם שלא הוסמך לכך עלולה לגרום לדליפת גז חמורה לפיצוץ גז נפחי לפציעות גוף חמורות ואף למוות.

אזהרה! 

אילתור בגז זה משחק באש. חובה להזמין רק טכנאי גז מוסמך.

במקרה של דליפת גז, כל ניצוץ קטן עלול לגרום לפיצוץ ולסכן חיים. לפיכך כל פעולת פירוק, הרכבת כיריים או טיפול במערכות גז תתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך.

טכנאי גז באחריותו יבדוק את תקינות מערכת הגז הביתית, תקינות צינור הגז הגמיש והכיריים ובסיום ההתקנה יימסור לידיכם טכנאי הגז אישור תקינות חתום, לצורך מימוש האחריות השנתית על הכיריים / תנור משולב גז.

אחריות היבואן על כיריים גז שרכשתם, מותנת אך ורק בהצגת אישור חתום מטכנאי גז מוסמך.

טכנאי רישיון גז

טכנאי גז מוסמך באתר מידרג.

טכנאי גז מוסמך באתר איזי.