התקנת כיריים גז

התקנת כיריים גז ע"י טכנאי גז

התקנת כיריים ע"י טכנאי גז מוסמך מ.ר.504317 שבי-גז 054-3123444. לפני התקנת כיריים גז רצוי למדוד את מידות פתח השיש. המידות הנחוצות לצורך התקנת כיריים הם 49x56 ס"מ. התקנת כיריים גז והתאמתם למקומם, נחוצה להפעלתם בצורה תקינה ובטוחה ואם בכול זאת קיימת חוסר התאמה, ניתן לחתוך את השיש למידות הרצויות. כמו כן גובה פתח השיש הוא מידה קריטית וחשובה לצורך התקנת כיריים גז בצורה מדויקת ומושלמת למקומם. יש צורך לדאוג לגובה של לפחות 5 ס"מ בפתח השיש. כדאי לברר מראש אם טכנאי גז מבצע חיתוך שיש ועץ לצורך התקנת כיריים גז והתאמתם למקומם וזאת בכדי למנוע הזמנת בעל מקצוע נוסף ועלות כספית נוספת.

אציין בזאת שכול טכנאי הגז בחברות הגז המוכרות והידועות בישראל, כולל טכנאי הגז של חברת שרותי היבואן, אינם מבצעים התאמה של חיתוך שיש ועץ. לפיכך יש צורך לברר מראש אם יש ביכולתו של טכנאי הגז את המיומנות וכלי העבודה המתאימים לצורך ההתקנה והתאמת כיריים גז למקומם.

בהמלצת טכנאי גז אל תתפתו לניסיון המוכר בחנות למכור לכם כיריים גז בטענה שהכיריים הם במידות סטנדרטיות. בדקו תמיד מידות לפני הגעה לחנות ולפני רכישה.

התקנת כיריים גז בדרך הבטוחה.

בהוראת משרד האנרגיה והתשתיות חל איסור מוחלט על התקנת כיריים גז או ניתוק צינור הגז הגמיש ע"י מי שלא הוסמך לכך ורק טכנאי גז מוסמך רשאי לעשות זאת. ניתוק וחיבור צינור הגז הגמיש ע"י אדם שלא הוסמך לכך עלולה לגרום לדליפת גז שתביא לאסון, פיצוץ גז נפחי ובעקבותיה לפציעות גוף חמורות.

אזהרה!

במקרה של דליפת גז, כל ניצוץ קטן עלול לגרום לפיצוץ ולסכן חיים. לפיכך כל פעולת פירוק, הרכבת כיריים או טיפול במערכות גז תתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך בלבד.

טכנאי גז באחריותו יבדוק את תקינות מערכת הגז הביתית, תקינות צינור הגז הגמיש והכיריים. בסיום ההתקנה יימסר לידיכם ע"י טכנאי הגז אישור תקינות חתום, לצורך מימוש האחריות על הכיריים / תנור משולב גז.

לצורך קבלת אחריות היבואן על כיריים גז שרכשתם, התקנת כיריים תעשה אך ורק ע"י טכנאי גז מוסמך ובהצגת אישור תקינות חתום מטעמו.

כיריים גז - מידות פתח שיש
התקנת כיריים - אזהרת התקנה
התקנת כיריים  גז - רישיון

המלצות על טכנאי גז מאתר מידרג

התקנת כיריים גז - מידרג

המלצות על טכנאי גז שבי-גז מאיזי

התקנת כיריים גז - easy