התקנת כיריים ותנורים

התקנת כיריים גז.

טכנאי גז ממליץ, שליפני התקנת כיריים גז צריכים למדוד את מידות פתח השיש הקיימות אורך רוחב וגובה, את מידות האורך והרוחב ניתן לשנות במידת הצורך ע"י חיתוך השיש. יש לברר מראש אם טכנאי גז מבצע חיתוך שיש לצורך התקנת כיריים. הבעיה המרכזית המתגלה בזמן התקנת כיריים לשיש היא בעיקר בעיית גובה (עומק). כיום רוב יצרני הכיריים בשונה מבעבר מייצרים כיריים גבוהות יותר המצריכות עומק שיש של 5 וחצי ס"מ לפחות ובעדיפות ליותר.

כיריים גז העשויות זכוכית. לרוב גבוהות יותר. אז מה ניתן לעשות?

  • במידת האפשר ניתן לנסר את משטח העץ שמתחת לשיש (אנו מבצעים).
  • במידה ולא ניתן נזמין איש שיש שיוסיף הגבהת שיש מתאימה לכיריים שרכשנו.

בהמלצת טכנאי גז אל תתפטו לניסיון המוכר בחנות למכור לכם כיריים גז בטענה שהכיריים במידות סטנדרטיות. בידקו מידות ליפני רכישה.

חובת התקנת כיריים גז אך ורק ע"י טכנאי גז מוסמך.

בהוראת משרד האנרגיה חל איסור מוחלט על התקנת כיריים או ניתוקם ממערכת הגז באופן עצמאי, אלא ע"י טכנאי גז מורשה בלבד. וזאת מהסיבה שניתוק וחיבור צינור הגז הגמיש ע"י אדם לא מוסמך עלולה לגרום לדליפת גז שתביא לאסון. על פי תקנה זאת ובכפוף להוראת משרד האנרגיה מחייבות ספקי הכיריים והתנורים משולבי גז שרק טכנאי גז מוסמך יבצע את ההתקנה. (ללא חיבור באמצעות טכנאי גז מוסמך לא תינתן אחריות ושרות על המוצר).

טכנאי גז באחריותו יבדוק את תקינות מערכת הגז הביתית, צינור הגז הגמיש והכיריים וימסור לידיכם אישור תקינות חתום למען בטחונכם ולצורך מימוש האחריות על הכיריים / תנור משולב גז.

אזהרה רק טכנאי גז מוסמך רשאי להתקין כיריים
התקנת כיריים

כל שירותי הגז ניתנים לביצוע ע"י טכנאי גז מוסמך בכפוף לכול חוקי הבטיחות והתקן הישראלי.

( ת"י - 158 ) לכל חלקיו.

קישור טכנאי גז לוואטס אפ